Fit - ispiti u Sinju

U organizaciji Goetheova instituta iz Zagreba te dviju sinjskih gimnazija, kao partnera Goetheova instituta i ?lanica Pasch inicijative, u Sinju ?e se u prostorijama Franjeva?ke klasi?ne gimnazije 18. i 19. sije?nja organizirati polaganje Fit ispita. U dva dana ispitima ?e iz obje kole pristupiti 84 u?enika i u?enice koji u?e njema?ki kao obvezni drugi strani jezik. Nakon polaganja ispita bit ?e dodijeljeni odgovaraju?i certifikati Goetheova instituta.

Fit Prfungen in Sinj

Im Rahmen der Pasch-Initiative werden in Sinj, am 18./19. Januar 2011 im Gebude des Franziskanergymnasiums die Fit-Prfungen organisiert. Die Gymnasiasten Innen aus beiden Sinjer Gymnasien werden von zwei Prfungsteams aus Deutschland mndlich und schriftlich in ihren Deutschkenntnissen berprft. Alle Teilnehmer, die die Prfungen erfolgreich bestehen, werden ein entsprechendes Zertifikat vom Goethe-Institut bekommen.

 

Kalendar k. godine 2017./2018.

Festival 2012

Posjetitelji od 1. 2. 2011.

DanasDanas75
Ovaj mjesecOvaj mjesec1186
UkupnoUkupno951104

Online

Trenutno aktivnih Gostiju: 17