Fit - ispiti u Sinju

U organizaciji Goetheova instituta iz Zagreba te dviju sinjskih gimnazija, kao partnera Goetheova instituta i članica Pasch inicijative, u Sinju će se u prostorijama Franjevačke klasične gimnazije  18. i 19. siječnja organizirati polaganje Fit ispita. U dva dana ispitima će iz obje škole pristupiti 84 učenika i učenice koji uče njemački kao obvezni drugi strani jezik. Nakon polaganja ispita bit će dodijeljeni odgovarajući certifikati Goetheova instituta.

 

Fit – Prüfungen in Sinj

Im Rahmen der Pasch-Initiative werden in Sinj, am 18./19. Januar 2011 im Gebäude des Franziskanergymnasiums  die Fit-Prüfungen organisiert. Die Gymnasiasten Innen  aus beiden Sinjer Gymnasien werden von zwei Prüfungsteams aus Deutschland  mündlich und schriftlich in ihren Deutschkenntnissen überprüft. Alle Teilnehmer, die die Prüfungen erfolgreich bestehen, werden ein entsprechendes Zertifikat vom Goethe-Institut bekommen.

 

Kalendar šk. godine 2017./2018.

Festival 2012

Posjetitelji od 1. 2. 2011.

DanasDanas24
Ovaj mjesecOvaj mjesec1125
UkupnoUkupno1026840

Online

Trenutno aktivnih Gostiju: 12