Certifikati o uspješno položenim Fit-ispitima

Goetheov institut iz Zagreba poslao nam  je 17. veljače 2011. rezultate nedavno provedenog testiranja u poznavanje njemačkog jezika. Svi naši učenici i učenice, koji su sudjelovali na testiranju, uspješno su položili ispite, i to bez iznimke. Sveukupno 28 učenika i učenica iz drugog  (2.b) razreda pristupilo je ispitu Fit 1 (jezična razina A1), a 27 učenika i učenica iz trećeg i četvrtog razreda (3.b i 4.b) pisali su test Fit 2 (jezični razina A2). Istoga su dana učenicima i učenicama predani njihovi teško zasluženi certifikati koji su između ostalog i međunarodno priznati.

 

Svima od srca čestitamo i želimo još više uspjeha u budućnosti!!!

 

 

 

Fit –Prüfungen erfolgreich bestanden

Am 17. Februar 2011 wurden uns an die Schule vom Goethe Institut in Zagreb die Ergebnisse der neulich durchgeführten Fit-Prüfungen  zugeschickt. Alle unseren Schüler und Schülerinnen, die an den Fit-Prüfungen teilnahmen, bestanden diese erfolgreich, ohne Ausnahme.  Insgesamt sind 28 Schüler und Schülerinnen aus der zweiten Klasse (2b) zur Fit 1 Prüfung (Sprachniveau A1) und 27  Schüler und Schülerinnen aus den dritten und vierten Klassen zur Fit 2 Prüfung (Sprachniveau A2) angetreten. An demselben Tag wurden  den Schülern und Schülerinnen ihre schwer verdienten Zertifikate, die international anerkannt sind, überreicht.


Wir gratulieren allen vom ganzen Herzen und wünschen ihnen noch mehr Erfolg in der Zukunft!!!

 

Kalendar šk. godine 2017./2018.

Festival 2012

Posjetitelji od 1. 2. 2011.

DanasDanas130
Ovaj mjesecOvaj mjesec3957
UkupnoUkupno1040370

Online

Trenutno aktivnih Gostiju: 8