Na adresu nae gimnazije stigao je dopis Franjeva?kog instituta za obrazovanje (Franziskanisches Bildungswerk) iz Njema?ke kojim se nudi da troje do ?etvero u?enika nae gimnazije sudjeluje na ovogodinjem Europskom tjednumladei (Europische Jugenwochen) koji ?e, sad ve? tradicionalno, organizirati taj Institut naljeto od 24. 7. do 5. 8. 2011. Donosimo prijevod dopisa i pozivne letke s programom na njema?kom i engleskom jeziku.

OBRAZOVANJE
SAVJETOVANJE
SUSRET

Potovane dame i gospodo,
kao i svih proteklih godina i ove godine Franjeva?ki institut za obrazovanje (FRW) organizira ljetni Europski tjedanmladei u Waldmnchenu pod motom: Europerience Enjoy Diversity Euro-iskustvo uivaj u razli?itosti. elimo time ponovno pruiti mladima iz razli?itih europskih zemalja mogu?nost za me?usobno bolje upoznavanje, za u?enje jednih od drugih, za razmjenu miljenja i sve to uz zajedni?ku zabavu.
Posljednjih godina bila su to kako za mlade tako i za one koji su na njih pazili jedinstvena i nezaboravna iskustva pa se nadamo da ?e tako biti i ove godine.
Jako bi nas veselilo kada bi i ove godine troje do ?etvero mladih iz Vae kole u dobi od 16 do 22 godine sudjelovali na europskom tjednu. Stoga Vam aljemo nekoliko pozivnica s molbom da ih dostavite mladima. Rok prijave je 30 svibnja 2011. Bilo bi dobro kada bismo jo prije dobili povratnu informaciju o tome kakav je interes kod Vaih mladih za ovu ponudu.

Za sva daljnja pitanja i objanjenja moete nam se obratiti na sljede?u email adresu: Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript

Zahvaljujemo Vam na suradnji i angamanu. Srda?an pozdrav iz Franjeva?kog instituta za obrazovanje!

Julia Marggraf
(Voditeljica Franjeva?kog intstituta za obrazovanje)

Pozivni letak na njema?kom:

Pozivni letak na engleskom:

 

Kalendar k. godine 2017./2018.

Festival 2012

Posjetitelji od 1. 2. 2011.

DanasDanas140
Ovaj mjesecOvaj mjesec506
UkupnoUkupno957944

Online

Trenutno aktivnih Gostiju: 20