U ?etvrtak 14. travnja s veseljem smo ugostili dvije stru?njakinje za robotiku Ivanu Tomai? i Jadranku epi? koje su djeli? svoga znanja podijelile s nama.

Bili smo podijeljeni u tri skupine s objanjenim zadacima. Svaka je grupa izabrala robota koji eli unijeti u ljudski svijet. Tako su se na repertoaru nali robot s pisaljkom, jedan auti? te humanoidni robot koji ?ak izgleda nerobotski. Iako se sve to ?ini lakim zadatkom za ambiciozne u?enike poput nas, svaka je grupa morala rtvovati poprili?an broj iv?anih stanica spajaju?i sitne, ali vrlo bitne dijelove u cjelinu sustava. Za on o to nam nije uspijevalo pomo? smo mogli zatraiti od ljubaznih predava?ica koje su pomno pratile svaki na i najmanji pokret. Ne samo da smo se zabavili, ve? smo i nau?ili mnogo o svijetu maina te smo shvatili kako je zahtjevan, ali zabavan posao ljudi koji se time bave.

Izvijestio: Josip abi? N., 2.a

Slike

 

Kalendar k. godine 2017./2018.

Festival 2012

Posjetitelji od 1. 2. 2011.

DanasDanas83
Ovaj mjesecOvaj mjesec1615
UkupnoUkupno951533

Online

Trenutno aktivnih Gostiju: 20