U utorak 8. listopada 2011. u?enicima II.b i III.b razreda nae gimnazije koji su polagali ovogodinji FIT-ispit iz njema?kog jezika profesor fra Joko Kodoman dodijelio je certifikate koje im je izdao Goetheov institut.

FITispiti ponovno organizirani u Sinju
U suradnji s Goetheovim institutom iz Zagreba i u ovoj je kolskoj godini provedeno testiranje naih u?enika i u?enica u aktivnu poznavanju njema?kog jezika. Naime, ukupno 22 naih u?enika i u?enica dragovoljno je sudjelovalo 13. i 14. listopada 2011. na pismenome i usmenom testiranju u poznavanju njema?kog, koje je ovaj put uspjeno organizirano u prostorijama sinjske Op?e gimnazije Dinka imunovi?a.

Svi su nai u?enici i u?enice polu?ili izvrsne rezultate u rjeavanju testova, na ?emu im iskreno ?estitamo! Certifikati, koji su me?unarodno priznati i koje im je dodijelio Goetheov institut, nisu samo potvrda njihova dosadanjeg marljiva rada ve? i poticaj za daljnje u?enje i nove uspjehe!

Ova kolska 2011./2012. godina proglaena je godinom njema?kog jezika. O tome vie vidi ovdje.

Deutsch

FITPrfungen schon wieder in Sinj organisiert
In der Zusammenarbeit mit dem Goethe Institut aus Zagreb wurden auch in diesem Schuljahr die Deutschsprachkenntnisse unserer SchlerInnen getestet. Insgesamt 22 unserer SchlerInnen der zweiten und der dritten Klasse nahmen am 13. und 14. Oktober 2011 an der schriftlichen und der mndlichen Deutschprfung teil, die diesmal in den Rumen des Gymnasiums Dinko imunovi? erfolgreich organisiert wurde.

Alle unsere SchlerInnen bestanden die Prfungen mit den besten Ergebnissen, wozu wir ihnen aufs Herzlichste gratulieren. Die international anerkannten Zertifikate, die ihnen seitens des Goethe Instituts berreicht wurden, sind nicht nur ein Zeichen ihrer bisherigen fleiigen Arbeit, sondern auch eine Anregung fr das erfolgreiche Weiterlernen!

 

Kalendar k. godine 2017./2018.

Festival 2012

Posjetitelji od 1. 2. 2011.

DanasDanas78
Ovaj mjesecOvaj mjesec1610
UkupnoUkupno951528

Online

Trenutno aktivnih Gostiju: 17