Misa zahvalnica na završetku nastavne 2011./2012. godine

U petak 15. lipnja završila je nastavna 2011./2012. godina u našoj gimnaziji. Nakon skraćenih školskih sati posljednjega dana nastave u 12 sati u crkvi Gospe Sinjske slavili smo misu zahvalnicu uz svečani "Tebe Boga hvalimo". Misu je predvodio ravnatelj gimnazije fra Josip Grbavac u suslavlju s fra Božom Vuletom, sinjskim gvardijanom i vikarom Franjevačke provincije Presvetog Otkupitelja, i sedmoricom profesora fratara.

Na misnom slavlju bili su svi učenici i profesori gimnazije, a pjevanje je na orguljama pratila s. Zorislava Radić. Ravnatelj je u prigodnoj propovijedi povezao Svetkovinu Srca Isusova, koja se slavila istoga dana, i zahvalnost koju moramo osjećati prema Božjoj naklonosti i darovima koje nam je iskazao i ove godine u radu i svakovrsnu rastu.

Istoga dana u poslijepodne u 17 sati održana je sjednica Nastavničkog vijeća na kojoj je utvrđen završni godišnji uspjeh učenika, nagrađeni i pohvaljeni učenici koji su ostvarili izniman uspjeh i određeni nadnevci i satnica popravnih ispita i dodjele svjedodžaba. Svjedodžbe, nagrade i pohvalnice bit će uručene na svečanosti koja će se održati u našoj gimnaziji u utorak 26. lipnja 2012. u 9 sati.

Svjetlopisi

 

Kalendar šk. godine 2017./2018.

Festival 2012

Posjetitelji od 1. 2. 2011.

DanasDanas123
Ovaj mjesecOvaj mjesec2914
UkupnoUkupno826736

Online

Trenutno aktivnih Gostiju: 7