Europaische Jugendwochen 2015. - Waldmunchen

Od 9. do 20. kolovoza 2015. godine u?enici nae gimanzije Paula Krnja?a (3.b) i Petar Kreimir Vardi? (4.b) sudjelovali su u europskom tjednu mladih (EYW/EJW) u Waldmnchenu. Ondje su proveli 12 dana s mladi?ima i djevojkama iz razli?itih zemalja ( Bjelorusija, Bosna i Hercegovina, Bugarska, Francuska, Hrvatska, Ma?arska, Njema?ka, Poljska, Rumunjska, Rusija, Srbija i Ukrajina). Bilo ih je ukupno 36. Tijekom tih 12 dana ujutro su imali seminare o demokraciji, ljudskim pravima, izbjeglicama i vrijednostima, a poslijepodne razli?ite radionice (glazba, gluma, outdoor, dizajn...). Bili su na izletu u Nrnberg gdje su posjetili Visoko Povjerenitvo UN-a za izbjeglice i azilante, te u Pragu. Zbliili su se s ostalih 36 sudionika te stekli nova iskustva i upoznali ljude razli?itih kultura. Bilo im je veoma zabavno te ?e im u sje?anju ostati kao nezaboravno iskustvo.

 

Kalendar k. godine 2017./2018.

Festival 2012

Posjetitelji od 1. 2. 2011.

DanasDanas140
Ovaj mjesecOvaj mjesec506
UkupnoUkupno957944

Online

Trenutno aktivnih Gostiju: 21