Europaische Jugendwochen 2015. - Waldmunchen

Od 9. do 20. kolovoza 2015. godine učenici naše gimanzije Paula Krnjača (3.b) i Petar Krešimir Vardić (4.b) sudjelovali su u europskom tjednu mladih (EYW/EJW) u Waldmünchenu. Ondje su proveli 12 dana s mladićima i djevojkama iz različitih zemalja ( Bjelorusija, Bosna i Hercegovina, Bugarska, Francuska, Hrvatska, Mađarska, Njemačka, Poljska, Rumunjska, Rusija, Srbija i Ukrajina). Bilo ih je ukupno 36. Tijekom tih 12 dana ujutro su imali seminare o demokraciji, ljudskim pravima, izbjeglicama i vrijednostima, a poslijepodne različite radionice (glazba, gluma, outdoor, dizajn...). Bili su na izletu u Nürnberg gdje su posjetili Visoko Povjereništvo UN-a za izbjeglice i azilante, te u Pragu. Zbližili su se s ostalih 36 sudionika te stekli nova iskustva i upoznali ljude različitih kultura. Bilo im je veoma zabavno te će im u sjećanju ostati kao nezaboravno iskustvo.

 

Kalendar šk. godine 2017./2018.

Festival 2012

Posjetitelji od 1. 2. 2011.

DanasDanas50
Ovaj mjesecOvaj mjesec993
UkupnoUkupno976630

Online

Trenutno aktivnih Gostiju: 6