Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta od kolske godine 2016./2017. pristupit ?e novome modelu sufinanciranja i financiranja prijevoza u?enika srednjih kola, odnosno uvo?enju dohodovnoga cenzusa koji bi sustav ostvarivanja prava u?inio pravednijim. U svrhu izrade novoga modela sufinanciranja i financiranja prijevoza u?enika srednjih kola, preko slubene aplikacije, a na temelju Zaklju?ka Vlade, usvojenom na sjednici 25. svibnja 2016. godine, prikupljat ?e se osobni identifikacijski brojevi (OIB) ?lanova ku?anstva redovitih u?enika srednjih kola koji su u kolskoj godini 2015./2016. ostvarivali pravo na prijevoz.

Prikupljeni podaci obra?ivat ?e se samo za navedenu svrhu, a sukladno ?lanku 6. stavak 2. i 3. Zakona o zatiti osobnih podataka (Narodne novine, broj 106/12).

Pozivamo u?enike koji su u kolskoj godini 2015./2016. ostvarivali pravo na sufinancirani, odnosno financirani prijevoz da do 10. lipnja 2016. godine dostave traene podatke prijavom uz pomo? AAI korisni?koga ra?una na adresihttps://app.mzos.hr/.

U Sustav prijevoz u?enika doputena je prijava onim korisnicima (u?enicima) koji u AAI sustavu imaju pod atributom Temeljna povezanost s ustanovom dodijeljenu vrijednost U?ENIK. Upute za pristup aplikaciji nalaze se u samome Sustavu i na adresi https://app.mzos.hr/.

Prikupljanje osobnih identifikacijskih brojeva za izradu novog modela prijevoza u?enika s.

cijeli dokument u pdf-u

 

Kalendar k. godine 2017./2018.

Festival 2012

Posjetitelji od 1. 2. 2011.

DanasDanas127
Ovaj mjesecOvaj mjesec493
UkupnoUkupno957931

Online

Trenutno aktivnih Gostiju: 12