Nagra?eni u?enici na prijemu kod gradona?elnice

Gradona?elnica Sinja Kristina Krianac 7. lipnja je u Gradskoj vije?nici priredila sve?ani prijem za u?enike osnovnih i srednjih kola s prebivalitem na podru?ju Grada Sinja i njihove mentore, koji su postigli uspjeh na dravnim, regionalnim i upanijskim natjecanjima u 2016. godini. Tom prigodom gradona?elnica im je, uz ?estitke za postignute rezultate, uru?ila i prigodne nagrade.

Nagra?eni u?enik nae gimnazije je Petar Kreimir Vardi?, za osvojeno prvo mjesto na upanijskom natjecanju iz njema?kog jezika (750 kuna), mentorica prof. Mihaela Milo i za osvojeno prvo mjesto na upanijskom natjecanju iz engleskog jezika (750 kuna), mentorica prof. Diana upi?.

 

Kalendar k. godine 2017./2018.

Festival 2012

Posjetitelji od 1. 2. 2011.

DanasDanas126
Ovaj mjesecOvaj mjesec492
UkupnoUkupno957930

Online

Trenutno aktivnih Gostiju: 8