U petak, 24. lipnja 2016. dodjeljene su svjedodbe u?enicima koji su s uspjehom zavrili kolsku godinu 2015./2016. te pohvalnice i nagrade u?enicima koji su se istaknuli u marljivom radu i uzornom vladanju.

U pozdravnom govoru ravnatelj gimnazije fra Jozo Grbavac istaknuo je da se pohvale i nagrade mogu izre?i u obliku verbalne podrke, u obliku pisane pohvale, to ?emo mi napraviti, ili u obliku razli?itih nagrada, u naem slu?aju u obliku knjige ili nov?ane nagrade. Dodao je kako smatra da ?e ove nagrade biti djelotvorno i poticajno sredstvo koje ?e pomo?i u razvijanju pozitivnih osobina i kod ostalih u?enika.

Odlukom nastavni?kog vije?a za marljivo u?enje i uzorno vladanje pohvalu su dobili: Jelena Vrdoljak (III.a), Lucija Bradari? (III.b), An?ela Crnjac (III.b) i Karlo Deli? (III.b).

Odlukom nastavni?kog vije?a nagra?eni su knjigom za odli?no u?enje i uzorno vladanje: Josip Pavi? (I.a), Marko Kunac (I.b), Kristina Marovi? (I.b), Petra Bilokapa (I.b), Karlo Poljak (II.b), Rina Pavi? (II.b), Lucija Brnas (III.a), Ana Bai? (III.b), Nikolina Kelava (III.b), Nina Marendi? (III.b), Dujo Markovi? (III.b), Mirela Romi? (III.b), Iva uste (III.b), Irena Slikovi? (IV.a), Ante Balai?-Marmun (IV.b), Tina Budimir (IV.b), Danijela Doli? (IV.b), Sara Juki? (IV.b), Ivan Labrovi? (IV.b) i Petar Kreimir Vardi? (IV.b).

Odlukon Nastavni?kog vije?a u?enik Petar Kreimir Vardi? nagra?en je za osvojeno 1. mjesto na upanijskim natjecanjima iz engleskog jezika nov?anom nagradom od 1000 kuna i za osvojeno 2. mjesto iz njema?kog jezika nagradom od 700 kuna.

?estitamo svima na uspjehu i elimo ugodan ljetni odmor!

FOTOGRAFIJE

 

Kalendar k. godine 2017./2018.

Festival 2012

Posjetitelji od 1. 2. 2011.

DanasDanas127
Ovaj mjesecOvaj mjesec493
UkupnoUkupno957931

Online

Trenutno aktivnih Gostiju: 12