U?enici na Interliberu

I ove godine ljubitelje knjige do?ekali su puni paviljoni 5 i 6 na Zagreba?kom velesajmu, pregrt novih naslova, predstavljanja knjiga, dolazak hrvatskih i inozemnih knjievnih zvijezda, neposredni razgovori s autorima uz potpisivanje knjiga, susreti nakladnika, knjiara i knjini?ara, knjievne radionice, okrugli stolovi.

Svi najzna?ajniji doma?i nakladnici na ovogodinjem sajmu knjiga predstavili su izuzetno bogat program novih izdanja s najrazli?itijih podru?ja, dokazuju?i da hrvatsko nakladnitvo zna i pronalazi put do ljubitelja knjige.

Na ovogodinjem Interliberu predstavljeni je poslovni svijet izdava?kog i edukativnog stvaralatva s najve?om ponudom knjiga i u?ila na jednom mjestu.

U?enici nae Gimnazije i ove su godine posjetili sajam knjiga Interliber, te u bljetavilu pisane rije?i pronali neto za sebe.

FOTOGALERIJA

 

Kalendar k. godine 2017./2018.

Festival 2012

Posjetitelji od 1. 2. 2011.

DanasDanas130
Ovaj mjesecOvaj mjesec496
UkupnoUkupno957934

Online

Trenutno aktivnih Gostiju: 14