Posjetili smo NSK-a i Interliber

Najve?u knjievnu manifestaciju u Hrvatskoj sajam Interliber i sredinja knjinicu Republike Hrvatske i Sveu?ilita u Zagrebu Nacionalnu i sveu?ilinu knjinicu posjetili su u?enici nae Gimnazije zajedno sa svojim profesorima u subotu, 17. studenoga 2018.

Prvo odredite naeg putovanja bila je Nacionalna i sveu?ilina knjinica koju smo razgledali uz stru?no vodstvo. Osim razgledavanja knjinice po odjelima i zbirkama imali smo priliku razgledati i izlobu o glagoljici. Glagoljica je pismo kojim su se Hrvati koristili preko 1000 godina i na kojem su nastala vrijedna djela i spomenici hrvatske kulture i knjievnosti. Uslijedilo je slobodno vrijeme koje su u?enici iskoristili za etnje i razgledavanje ueg centra grada. U poslijepodnevnim satima posjetili smo Interliber koji se ve? 41 godinu odrava na Zagreba?kom Velesajmu. Paviljone Interliberapopunilo je vie od 300 izlaga?a knjigama najrazli?itijih anrova i za sve uzraste. Brojni naslovi svjetski poznatih bestselera i knjievne spisateljske zvijezde samo su komadi? slasnog kola?a koji se nudio na najboljem knjievnom sajmu u okruenju, a rado ga posje?uju i svoj interes i zadovoljstvo na njemu pronalaze jednako i djeca i poslovni ljudi i umirovljenici. Interliber na jednom mjestu nudi najopseniju ponudu stru?ne i poslovne literature, udbenika i ostalih pomagala za daljnju izobrazbu. Iako je nae putovanje trajalo malo due od planiranog u?enici su se vratili s najljepim dojmovima.
FOTOGALERIJA - uskoro

 

Kalendar k. godine 2017./2018.

Festival 2012

Posjetitelji od 1. 2. 2011.

DanasDanas79
Ovaj mjesecOvaj mjesec1611
UkupnoUkupno951529

Online

Trenutno aktivnih Gostiju: 16